plen
baner-kwiatki

Trener pracy w pracowni kulinarnej

Fundacja SYNAPSIS poszukuje trenera pracy do organizacji zajęć grupowych dla osób niepełnosprawnych.

Miejsce pracy: Pracownia SYNAPSIS z siedzibą w Wilczej Górze pod Warszawą,

Więcej o Fundacji: www.synapsis.org.pl

Wymagania:

  • wykształcenie średnie minimum,
  • umiejętność przygotowywania obiadów dla grupy ok 24 osób,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktu z podopiecznymi Pracowni SYNAPSIS,
  • umiejętność prowadzenia zajęć grupowych doświadczenie w tym zakresie (warsztaty, grupy integracyjne),
  • mile widziane doświadczenie w pracy z dorosłymi osobami ze spektrum autyzmu lub osobami z innymi niepełnosprawnościami,
  • stan zdrowia, pozwalający na zatrudnienie na tym stanowisku,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność współdziałania.

Zakres obowiązków :

  • wspólne przygotowywanie posiłków ( obiadów / przekąsek ) w pracowni kulinarnej,
  • współpraca z rodzicami / opiekunami w zakresie diet,
  • prowadzenie dokumentacji merytorycznej,
  • określanie menu dla podopiecznych z uwzględnieniem diet,
  • udział w zebraniach zespołu Pracowni SYNAPSIS.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę 1 etat lub część etatu,
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • pracę w największej i jednej z najprężniej działających w Polsce organizacji pozarządowych, zajmującej się problematyką autyzmu.

Prosimy o nadsyłanie zgłoszeń CV do 10 lutego 2019 r. na adres: b.domanska@synapsis.org.pl razem z załącznikiem RODO

Zgoda i obowiązek informacyjny dla Kandydata (RODO)

W temacie maila prosimy wpisać „Rekrutacja trener zajęć kulinarnych imię i nazwisko”.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o umieszczenie w aplikacjach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych rozumieniu Ustawy o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997 r. w celach związanych z rekrutacyjnych.