plen

Polityka prywatności i zasady przechowywania informacji

W trosce o zachowanie poufności i bezpieczeństwo Państwa danych podczas dokonywania zakupu, sugerujemy założenie w naszym sklepie własnego, indywidualnego konta. LINK Wszystkie dane naszych klientów, które są podawane podczas wypełniania formularza zamówienia, są  przetwarzane zgodnie z „Ustawą o ochronie danych osobowych  „ z 29.08.1997 r. i wykorzystywane jedynie na potrzeby realizacji Państwa zamówienia. (wyrażenie zgody na otrzymywanie newslettera nie jest obowiązkowe).
     
Odwiedzając nasz sklep pozostają Państwo anonimowi do czasu, złożenia zamówienia oraz wypełnienia formularza. Do tego momentu gromadzone są wyłącznie standardowe dane z logów serwera takie jak nr IP Twojego komputera, data i czas odwiedzin, skąd przybywasz i jakie towary/grupy towarów oglądasz.
     
Gromadzimy to tylko te dane, które zostały podane w czasie Państwa pierwszej rejestracji (wraz z ewentualnymi Państwa późniejszymi zmianami), oraz historię Państwa zakupów. Zawsze istnieje  możliwość obejrzenia i ewentualnej zmiany danych a także historii zakupów, po zalogowaniu się w naszym sklepie.
     
W każdym momencie mogą Państwo usunąć swoje dane podane przy rejestracji. Aby to uczynić nalezy się z nami skontaktować - prosimy napisać do nas mail na adres sklep@synapsis.waw.pl i podać  w liście swój  login oraz  hasło  z dopiskiem „ usunięcie danych ".