plen
baner swiateczny

Praca w Pracowni SYNAPSIS

Jeśli jesteś pedagogiem specjalnym, lub psychologiem
i chcesz zdobyć doświadczenie
w pracy z dorosłymi osobami z autyzmem
zostań trenerem pracy w Zakładzie Aktywności Zawodowej
Pracowni Rzeczy Różnych SYNAPSIS.

Miejsce pracy: Zakład Aktywności Zawodowej „Pracownia Rzeczy Różnych SYNAPSIS” z siedzibą w Wilczej Górze pod Warszawą

Więcej o Fundacji: www.synapsis.waw.pl, www.pracowniasynapsis.org.pl

Wymagania:

  • Student lub absolwent kierunków takich jak psychologia, pedagogika specjalna lub pokrewnych.
  • Dyspozycyjność pracy na 3/5 etatu (3 pełne dni w tygodniu) lub w wymiarze 1 pełnego etatu
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, gotowość do pracy z osobami z autyzmem
  • Kreatywność, pomysłowość w organizowaniu zajęć

Mile widziane:

  • umiejętność przygotowania i prowadzenia zajęć grupowych i doświadczenie w tym zakresie
  • doświadczenie w pracy z dorosłymi osobami ze spektrum autyzmu i osobami z innymi niepełnosprawnościami
  • doświadczenie w prowadzeniu zajęć z zakresu treningu samodzielności, aktywizacji zawodowej i społecznej
  • zainteresowania artystyczne lub sportowe
  • dodatkowe umiejętności kompetencje mogące służyć rozwojowi osób niepełnosprawnych

Zakres obowiązków :

  • wspieranie dorosłych osób z autyzmem w wykonywanej przez nich pracy w pracowniach (stolarska, rzemiosła artystycznego)
  • przygotowywanie i prowadzenie zajęć grupowych
  • przygotowywanie i prowadzenie zajęć indywidualnych
  • współpraca z rodzicami / opiekunami
  • ścisła współpraca z innymi członkami zespołu
  • prowadzenie dokumentacji merytorycznej
  • udział w zebraniach zespołu

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze 3/5 lub 1 etat
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę
  • szkolenia z podstaw wiedzy na temat pracy z osobami z autyzmem
  • zdobycie doświadczenia w pracy z dorosłymi osobami z autyzmem
  • pracę w największej i jednej z najprężniej działających w Polsce organizacji pozarządowych, zajmującej się problematyką autyzmu

Prosimy o nadsyłanie zgłoszeń (CV) do 31.10.2017 r. na adres: k.rataj@synapsis.org.pl

W temacie maila prosimy wpisać „Rekrutacja_trener_pracy imię i nazwisko”.