plen

Przekaż 1% podatku

Oto program, który na 100% dobrze, szybko i za darmo pomoże Ci wypełnić PIT. Nie musisz być biegłym księgowym ani znać wszystkich skomplikowanych przepisów. Program wykona większość pracy za ciebie. Wygodnie, bez stresu, w kilka minut będziesz mieć z głowy rozliczenie PIT, który możesz wysłać elektronicznie do Urzędu Skarbowego. Z programu korzystało już ponad 3 000 000 osób. Gwarantujemy, że Ty również będziesz zadowolony.

Program dostępny jest w wersji do pobrania na komputer TUTAJ, jest również możliwe rozliczenie podatków przez stronę internetową TUTAJ Jest to idealne rozwiązanie dla internautów oraz użytkowników innych, niż Windows systemów operacyjnych (Mac OS, Linux). W wersji on-line wirtualny doradca pomoże rozwiązać problemy podatkowe oraz wspomoże osoby niedowidzące w wypełnianiu PIT. Program dostarcza Infonetax.  

Dla osób użytkujących program PIT-OPP – oddajemy do dyspozycji infolinię z dyżurami doradców podatkowych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik tele-informatycznych możliwe jest uzyskanie pomocy fachowców z zakresu prawa podatkowego. Bezpłatna infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku od 9 do 17. Odwiedź www.pit-pomoc.pl